Чи варто водити бензинову машину? Плюси та мінуси установок LPG

Багато водіїв встановлюють газові системи у свої автомобілі. Зріджений нафтовий газ – дуже популярний спосіб харчування автомобілів, в основному через низькі ціни на газ – вибір газу замість бензину може заощадити багато грошей. Оскільки водіям доводиться регулярно витрачати кошти на різні запчастини, обслуговування, виділяються гроші на те, щоб було здійснено оплата штрафу пдр, доводиться замислюватися про те, як і де можна заощадити.

Чи варто водити бензинову машину? Плюси та мінуси установок LPG

Що таке LPG?

Встановлення LPG дозволяє заправляти машину газом. LPG розшифровується як Liquified Petroleum Gas, що означає просто скраплений нафтовий газ. Це те, чим харчуються наші автомобілі. Він легко запалюється і має знеболювальну дію, тому його не можна вдихати. Однак варто підкреслити, що такий газ не отруйний, а його неприємний запах доданий для збільшення можливості швидкого виявлення можливого витоку.

Переваги газових автомобілів

Встановлення газу машину принесе багато користі. Одним із них, безумовно, є той факт, що автомобілі, що працюють на газі, виділяють значно менше вихлопних газів, ніж автомобілі, що працюють на бензині. Це дуже важливо з погляду екології – газові автомобілі краще відповідають сучасним тенденціям, що передбачають скорочення викидів вихлопних газів від транспортних засобів. Крім того, скраплений нафтовий газ не забруднює установку, що робить її надзвичайно міцною.

Недоліки установок LPG

Крім багатьох важливих переваг, установка LPG має кілька істотних недоліків. Водії найчастіше скаржаться, що для запалення газу потрібно більше енергії, а це означає, що газ спалахує довше, а температура вихлопних газів стає дуже високою – вищою, ніж у випадку бензину. Також відомі випадки зворотного повернення до колектора, що призводить до невеликого вибуху та пошкодження цього елемента. Також варто додати, що не кожен двигун добре працюватиме з газовою установкою.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.