Як заняття спортом покращують життя

Заклики і гасла на кшталт «спорт для здоров’я» або «спорт для красивої фігури» давно вже стали свого роду кліше, і через це у деяких людей виникає неприйняття ідеї самим зайнятися спортом. У цій статті буде розказано з незвичної точки зору, які позитивні зміни відбуваються в житті, якщо привнести в неї регулярну фізичну активність у будь-якому вигляді.

Перше, що варто відзначити: спорт може поліпшити ваше життя тільки в тому випадку, якщо він вам до душі. Тренування з залізом, біг, плавання, єдиноборства або інші види – головне, щоб ви йшли на тренування з радістю і бажанням навіть після важкого робочого дня, а не з вантажем на плечах «ну, треба – так треба». У статті розглядаються саме заняття в тренажерному залі.

Правильно обраний і підходящий саме вам вид спорту допоможе знайти так звану віддушину в стресовому і метушливому ритмі життя. Коли 2 або 3 тренування в тиждень стануть звичкою, і ви переживете перші два тижні з крепатурою, ви помітите, що тренінг – це відпочинок. Відпочинок саме для душі: фізичні вправи дають мозку зосередитися на фізіологічних відчуттях і відволіктися від проблем на роботі, домашніх турбот і інших речей, які не хочеться, але треба обмірковувати і вирішувати. А, як відомо, хороший відпочинок – необхідна умова для якісної роботи, і з новими силами (психоемоційними) вирішувати завдання стане легше.

З ростом вашої сили буде рости і впевненість в собі. На підсвідомому рівні у вас сформується думка, що в разі конфліктної ситуації, в крайньому випадку, ви зможете постояти за себе – створюється відчуття безпеки. Повертатися пізно ввечері додому вже не буде страшно. І найбільш парадоксальне: як тільки з’явиться ця впевненість, потенційні кривдники навіть не будуть вас зачіпати, так само підсвідомо відчуваючи, що якщо ви не боїтеся, значить, ви сильніше.

Ви станете відчувати себе більш зібраним, бадьорим і енергійним. Млявість і «туман» в думках зійдуть нанівець, натомість їм прийде ясність і готовність діяти. М’язи будуть знаходитися, що називається, в тонусі. І як бонус, тіло стане більш підтягнутим і готовим до несподіваних фізичних випробувань (наприклад, відскочити від велосипедиста, що стрімко наближається, або, підтягнувшись, залізти на дерево за кошеням). Управлятися в побуті з перенесенням важких предметів теж стане значно легше (в прямому сенсі): адже якщо ви тягнете 100 кг, а тиснете від грудей – 60 кг, то пересунути шафу або стіл вже не буде проблемою.

Джерело: postcards.rin.ru

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.