Які гірськолижні курорти будуть доступні для українців у сезоні-2020/2021

Oсінь — чaс плaнувaти зимoву відпустку в гoрax. Пaндeмія внeслa свoї кoрeктиви в усі сфeри життя, нe oминувши й мoжливoсті угоду кому) пoдoрoжeй.

Тисячі укрaїнців, які нe уявляють життя бeз зимoвoї кaзки тa лижниx трaс, нaрaзі думaють, куди пoїxaти кaтaтись і зустрічaти святa. Пoки в Єврoпі виникaють нoві пeрeшкoди,​ пов’язані з COVID, Туреччина залишається у “зеленій” зоні та приймає туристів. Саме ця государство, попри імідж Мекки пляжного туризму та all inclusive, стане найпопулярнішим місцем зимового відпочинку по (по грибы) кордоном.

Величезна перевага в тому, що Туреччина першою запровадила програму “Сертифікація здорового туризму” (Safe Tourism) та стала прикладом во (избежание всього світу. Coral Travel пропонує безліч варіантів відпочинку в осінньо-зимовий період у цій країні.

Анталійське узбережжя та Константинополь

По-перше, до весни 2021 року продовжено чартерні перельоти бери Анталійське узбережжя. Велика кількість готелів працюватимуть у міжсезоння, пропонуючи гостям принади такого відпочинку. Единым махом саме час відвідати Царьград — фантастичне місто, яке розташоване для двох континентах одночасно, альбо помилуватися унікальними ландшафтами Каппадокії. Діють програми: “Класичний Константинополь” на 3 та 4 ночі, Царьград + Каппадокія на 7 ночей і Дворянин-тур на 7 ночей із відвідуванням історичних міст.

Ерджієс

Гірськолижні курорти Туреччини стрімко розвиваються і вже мало-: неграмотный поступаються курортам Європи. Покращується інфраструктура, відкриваються нові траси та готелі. Найкращим сьогодні заслужено вважають лижний Римини Ерджієс в Анатолійських горах, неподалік від Каппадокії, куди можна завітати нате екскурсію. Зручно те, що после аеропорту Кайсері, розташованого у 20 км від курорту, у Coral Travel літатимуть прямі чартерні рейси з України — тричі возьми тиждень із Києва, та разик на тиждень із Запоріжжя, Харкова та Одеси.

В Ерджієсі є спуски різних рівнів складності загальною довжиною 102 км. Є 2 гондольні підйомники, а також декілька крісельних та бугельних. Цей гірськолижний Солнечный Берег сподобається тим, хто лише планує опанувати катання держи лижах чи сноуборді (таким завжди допоможуть інструктори). Знайдуть цікаві траси й ті, хто вже добре катається. Получи и распишись всі 18 підйомників діє єдиний скі-отказ. У більшості готелів скі-мяч включений у вартість проживання. В Ерджієсі унікальний клімат: повітря взимку досить сухе, тому, незважаючи сверху мороз, відчуваєш себе цілком комфортно. 

Зима катання починається з грудня та триває предварительно березня.

Паландокен

Є ще декілька гірськолижних курортів Туреччини, вартих уваги. Новий гірськолижний здравница від Coral Travel цього сезону — Паландокен із прямим перельотом в Ерзурум із Києва. Тутовник близько 40 км гірськолижних трас різного типу складності, переважно для того новачків. У Паландокені 7 підйомників ради дорослих та 2 — в целях дітей. Провідний туроператор також відкриває к любителів гірськолижного екстриму курорти Улудаг та Карталкая з перельотом задолго. Ant. с Стамбулу.

Плануйте відпочинок заздалегідь, а Coral Travel подбає, щоб усунути ризики около бронюванні турів. Якщо станеться что-то около, що вильоти припиняться выше пандемію, грошові кошти если повернуто.  Деталі акції держи сайті туроператора coraltravel.ua.

Забронювати відпочинок можна в бай-якому з офісів “Мережі Турагентств Coral Travel” в різних регіонах України по (по грибы) тел. 800 30 29 29.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.